jak-img-240.jpg

Jak zostać scrum developerem?

Jednym z podstawowych kroków niezbędnych do zapoznania się z tym, co sobą prezentuje zwinne zarządzanie, jest zdobycie wiedzy w tej tematyce, najlepiej poprzez skorzystanie z warsztatów typu szkolenie agile foundation. Takie wprowadzenie pozwoli zapoznać się z zasadami zwinnego zarządzania, które umiejętnie zastosowane decydują o sukcesie projektu.

Jak zostać scrum developerem? Najlepiej jest zacząć właśnie od przebycia szkolenia przekazującego wiedzę, a następnie – dołączenie do zwinnego zespołu! Oczywiście, należy jeszcze wcześniej przejść przez rozmowę rekrutacyjną…

Tymczasem, pracodawcy chętnie biorą pod uwagę różnego rodzaju dokumenty potwierdzające znajomość metodyki zwinnego zarządzania. Jeżeli znajomość metodologii agile jest niezbędna i wymagana przez pracodawcę, możemy spodziewać się pytań zadawanych w tym kierunku podczas przeprowadzanej z nami rozmowy kwalifikacyjnej.

Stąd, szkolenia scrum developer są świetną opcją, aby zaznajomić się z teoretycznymi podstawami, ale także poznać praktyczne aspekty pracy developera. Tak przygotowani, bez problemu powinniśmy przejść przez nawet najbardziej wymagające pytania rekrutacyjne.

Szkolenia scrum to również doskonała droga, aby zapoznać się ze specyfiką pracy członków zespołu przyjmujących w tym zespole różnego rodzaju role – product ownera, scrum mastera czy developera.

Niezależnie od tytułu roli nadanej w zespole, wszystkich członków zespołu musi charakteryzować „zwinność” – czyli podejście, że „wszystko jest możliwe do zrobienia”, ponadto wykazywać się zdolnością do szybkiego rozwiązywania problemów lub wyszukiwania potencjalnych rozwiązań.

Szkolenie agile foundation Warszawa to sposób na zapoznanie się z zarządzaniem typu agile i jego podtypami – od deski do deski – przy czym zaprezentowane są także sytuacje praktyczne, z życia wzięte, z gotowymi scenariuszami, więc na wypadek wystąpienia podobnej sytuacji podczas realizacji projektu uczestnicy tego szkolenia będą mogli z powodzeniem wykorzystać to, czego nauczyli się podczas szkolenia.

Leave a Reply